Używamy tzw. ciasteczek (cookies) na naszej stronie aby zapewnić Tobie najwygodniejszą obsługę storny. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.    Akceptuj ciasteczka   Dowiedz się więcej

"Zakochani" - obrazek na szkle malowany

"Zakochani" - obrazek na szkle malowany
Model: 1592
Dostępność: 1
Cena: 550,00 zł
Ilość:  
   - LUB -   

"Zakochani" - obrazek na szkle malowany

"Zakochani" - obraz na szkle malowany

Autor: Katarzyna Kossowska

O autorce: Pochodzę z Zakopanego czyli z „pępka świata”, jak zwykł nazywać nasze miasto wspaniały międzywojenny malarz – Rafał Malczewski. Niewątpliwie jest to miejsce, w którym przez ostatnie dziesięciolecia krzyżowało się wiele dróg znakomitych artystów, poetów i pisarzy. Niektórych z nich miałam okazję poznać. U podnóża Tatr, w Państwowym Liceum Technik Plastycznych w Zakopanem imienia Antoniego Kenara rozpoczęła się moja przygoda ze sztuką.
Nie była to zwykła szkoła. Wychowała ona wielu znanych i ambitnych artystów takich, jak Władysław Hasior czy Antoni Rząsa. Patron Liceum to jednocześnie były dyrektor tej placówki, który w trudnych latach powojennych przeprowadził reformę nauczania tworząc unikalny model edukacji artystycznej. Dzięki jego działaniom Liceum stało się prawdziwym środkiem kultury w Zakopanem, w którym obok szacunku dla tradycji ludowej pielęgnowano swobodę twórczą, dogłębną znajomość warsztatu oraz znajomość trendów w sztuce współczesnej.

Wymiary: 31 x 40 cm (z ramą)

Opis: Autorks o swoich pracach: "Anioły to temat, który urzekł mnie wiele lat temu i od tej pory staram się go rozwijać w swoich szklanych obrazach. Trzeba pamiętać, że każdy ma swojego anioła stróża. To rodzi szereg konsekwencji. Po pierwsze nasz ludzki świat nieustannie przeplata się z tym anielskim. Po drugie nikt nigdy nie jest sam."

Wykonane w Polsce

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka: • Kontakt

  Godziny otwarcia sklepu:

  Pon - Pt - 1100 - 1900
  Sob - 1100 - 1400

  • ul. Emilii Plater 47
   00-118 Warszawa
  • +48 22 620 59 30
  • biuro@artisgaleria.pl
 • Facebook

 • Polecamy!

   

 • Napisz do nas