Boksa, Krzysztof

Product Compare (0)


320 zł

Ręcznie wykonana z drewna i ceramiki kompozycja przedstawiająca konia. Wymiary: 30 x 25 x 15 cm Autor: Krzysztof i Małgorzata Boksa..

320 zł

Ręcznie wykonana z drewna i ceramiki kompozycja przedstawiająca konia. Wymiary: 40 x 30 x 15 cm Autor: Krzysztof i Małgorzata Boksa..

320 zł

Ręcznie wykonana z drewna i ceramiki kompozycja przedstawiająca konia. Wymiary: 35 x 35 x 15 cm Autor: Krzysztof i Małgorzata Boksa..

320 zł

Ręcznie wykonana z drewna i ceramiki kompozycja przedstawiająca konia. Wymiary: 32 x 26 x 15 cm Autor: Krzysztof i Małgorzata Boksa..

480 zł

Ręcznie wykonany  Adam i Ewa na desce pod drzewem dobra i zła.  Połączenie drewna i ceramiki daje niezwykle interesujący efekt wizualny. Rzeźba jest wspaniałą dekoracją salonu. Autor: ..

350 zł

Anioł ręcznie rzeźbiony w drewnie z elementami z ceramiki. Faktura drewna pokryta niebieską farbą daje niezwykle interesujący efekt wizualny. Rzeźba jest wspaniałą dekoracją salonu. Autor: ..

350 zł

Anioł ręcznie rzeźbiony w drewnie z elementami z ceramiki. Faktura drewna pokryta zieloną farbą daje niezwykle interesujący efekt wizualny. Rzeźba jest wspaniałą dekoracją salonu. Autor: Ma..

390 zł

Kapliczka ręcznie wykonana w drewnie z elementami z ceramiki. Faktura drewna pokryta niebieską farbą daje niezwykle interesujący efekt wizualny. Rzeźba jest wspaniałą dekoracją salonu. ..

650 zł

Kapliczka ręcznie wykonana w drewnie z elementami z ceramiki. Faktura drewna pokryta  farbą daje niezwykle interesujący efekt wizualny. Rzeźba jest wspaniałą dekoracją salonu. Autor: M..

450 zł

Obraz namalowany na desce przdstawia zabawną młodą parę. Kompozycja zwieńczona czerwonym drewnianym sercem. Polecamy na prezent ślubny. Autor: Małgorzata i Krzysztof Boksa Wymiary: 36 x 31 cm..

Pokaż 1 do 1 z 1 (1 Stron)